fbpx
//Kolejny otwarty sklep w SMART Outlet Center w Bydgoszczy – ROSSMANN

Kolejny otwarty sklep w SMART Outlet Center w Bydgoszczy – ROSSMANN

Dzisiaj 30 maja, w SMART Outlet Center w Bydgoszczy otworzył się sklep sieci Rossmann. Dla klientów przygotowano specjalne promocje i upominki. Za tydzień, 5 czerwca, będzie można zrobić zakupy także w sklepie CCC. Będzie to pierwszy w nowym koncepcie sklep tej firmy w Bydgoszczy. „SMART” zaprasza klientów od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-21.00, natomiast w niedziele 10.00-20.00.

– Zgodnie z obietnicą złożoną naszym klientom podczas otwarcia bydgoskiego obiektu, nowi najemcy będą sukcesywnie dołączać do nas. Cieszymy się, że nasza obiekt powiększa się o ofertę Rossmanna i CCC. W czerwcu w SMART Outlet Center zadebiutuje jeszcze m.in. Media Expert, sieć elektromarketów oferująca sprzęt AGD i RTV. Ta nasza letnia ofensywa to efekt trwającej wiele miesięcy wytężonej pracy całego zespołu – mówi Magdalena Bandurska, dyrektor ds. komercjalizacji w Retail Management S.A.

SMART Outlet Center w Bydgoszczy znajduje się przy ul. Fordońskiej 268. Z centrum Bydgoszczy dojazd zajmuje zaledwie 15 minut samochodem. Do „SMART-a” można dojechać również autobusami: 65, 83 i 89 (przystanek Fordońska/Traktorzystów). Doskonała lokalizacja SMART Outlet Center ułatwi dojazd także klientom m.in. z Torunia, Inowrocławia i Grudziądza.

W nowym obiekcie handlowym obok sklepów outletowych (m.in. Puma, Adidas, Reebook, New Balance, Monnari, Dajar, Only, V.Fraas, Kubenz, Lavard, Lucia, Home&Cook, Ewtex, New Vision i Enzo) są salony regularne (m.in. Martes Sport, eSmoking World, Świat GSM i Inmedio).

2018-05-30T10:12:08+00:0030-05-2018|