Male’s2022-07-07T13:33:28+02:00

Project Description

Sklep MALE’S to nowa Polska marka i nowy sklep Multibrandowy na mapie Białegostoku, mający jako jedyny w całej Polsce dostępne w sklepach stacjonarnych takie marki jak Ombre i GOLA.

Ombre – Polska marka odzieży męskiej, znana głownie ze sprzedaży offline. Sprzedająca swoje produkty do 25 krajów na całym świecie.

Wyróżnia ją nie tylko bogaty asortyment, ale także jego wyjątkowa jakość. Nasze ubrania dla mężczyzn uszyte są z dbałością o najmniejszy szczegół i z użyciem najlepszych materiałów.

GOLA – Gola to esencja brytyjskiego stylu, w którym wygoda idzie w parze z niewymuszonym luzem.

Marka została założona w 1905 roku pod Manchesterem, a jej początki związane są z produkcją obuwia piłkarskiego. Przez wiele lat marka tworzyła buty dla brytyjskich sportowców, żeby w latach 60. — wraz ze wzrostem popularności sportowego stylu — rozpocząć ekspansję na ulice miast. Powstały modele takie jak Harrier, Bullet czy Mark Cox, które zostały pokochane przez miłośników casualowego ubioru. Modele te do dzisiaj reprezentują brytyjską obuwniczą tradycję i łączą pokolenia. Próbę czasu przetrwały dzięki swojej funkcjonalności i unikalnym designom.

Telefon – 663-541-618